Par Teleflora

Adresātvalsts: Latvija-RīgaKas ir Teleflora ?

 
Teleflora ir daļa no starptautiskā ziedu piegādes servisa TELEFLOR INTERNATIONAL - viena no lielākajiem un populārākajiem servisiem pasaulē (servisa tīklā apvienoti ap 70`000 ziedu salonu un asociēto floristu). Mēs varam piegādāt ziedus un dāvanas gandrīz uz jebkuru adresi vairāk kā 120 valstīs visā pasaulē.
 
Mēs esam lepni, ka ar ziedu un mūsu labāko floristu palīdzību varam veidot saikni starp jums - mūsu klienti. Mūsu interneta ziedu veikals ir Jūsu rīcībā. Visi Jūsu pasūtījumi tiek veidoti saņēmējam vistuvākajā ziedu veikalā no svaigākajiem ziediem, profesionāla florista rokām. Jūs variet būt droši, ka ziedu piegāde tiek veikta noteiktajā laikā, ja vien saņēmējs nav vienojies ar mums par citu, sev vēlamāku laiku. 
 
Šis plašais ziedu piegādes servisa tīkls nozīmē vien to, ka tad, kad Jūs sūtiet ziedus ar Teleflora, Jūs varat būt pārliecināts, ka sūtiet vislabāko!!
 
Mūsu servisu varētu nosaukt par sajūtu, gaisotnes servisu, jo mēs dodam Jums brīvu iespēju izvēlēties, ko Jūs gribat teikt, kad Jūs to gribat izdarīt, un tieši ar kādiem ziediem lai to pasakām. Paldies par uzticību!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Valūta: 

Meklēt

Pirkumu grozs


2020-08-09 22:19:29 - : /var/www/teleflora/public/content/cal/cache_teleflora_lv_4a.txt
2020-08-09 22:19:29 - : /var/www/teleflora/public/content/cal/cache_teleflora_lv_4a.txt